Wyszukiwarka ofert (45)

data

Kielnarowa- 21ar, działka z warunkami zabudowy pod 2 domy wolnostojące

GS 381/Kielnarowa

  • Total area: 21ar
  • Sewers: Nie
  • Energy: Nie
  • Water: Nie
  • Gas: Tak
  • Building conditions: Tak
  • Price: 420 000zł
Show details
data

43m2, Rzeszów ul. Hetmańska, 2 niezależne pokoje, po remoncie, cena 430 000zł

MS 380/Rzeszów

  • Area:43m2
  • Number of rooms: 2
  • Price per m2: 10 000zł
  • Price: 430 000zł
Show details
data

Rzeszów Gromskiego, 2 pokoje, umeblowane

MW 379/Rzeszów

  • Area:52m2
  • Number of rooms: 2
  • Price per m2: 40.38zł
  • Price: 2 100zł
Show details
data

Działka w Kielnarowej 61.98ar , WZ, media, przy asfalcie

GS 377/Kielnarowa

  • Total area: 61.98ar
  • Sewers: Nie
  • Energy: Tak
  • Water: Tak
  • Gas: Nie
  • Building conditions: Nie
  • Price: 620 000zł
Show details
data

Działka 7.08ar z WZ pod dom wolnostojący Rzeszów - Budziwój

GS 374/Rzeszów

  • Total area: 7.08ar
  • Sewers: Tak
  • Energy: Tak
  • Water: Tak
  • Gas: Tak
  • Building conditions: Tak
  • Price: 177 000zł
Show details
data

WYKOŃCZONY PARTEROWY DOM WOLNOSTOJĄCY RZESZÓW-WILKOWYJA

DS 373/Rzeszów

  • Area:110m2
  • Total area: 9.37ar
  • Number of rooms: 5
  • Price per m2: 11 545.45zł
  • Price: 1 270 000zł
Show details
data

NOWE MIESZKANIA- RZESZÓW KRAKOWSKA

MS 372/Rzeszów

  • Area:61.65m2
  • Number of rooms: 3
  • Price per m2: 8 191.4zł
  • Price: 505 000zł
Show details
data

NOWE MIESZKANIA Rzeszów-Świlcza

MS 371/Rzeszów

  • Area:53.58m2
  • Number of rooms: 3
  • Price per m2: 8 846.58zł
  • Price: 474 000zł
Show details
data

NOWOCZESNE APARTAMENTY Z OGRÓDKAMI ORAZ TARASAMI, INDYWIDUALNE GARAŻE, KOMÓRKI LOKATORSKIE

MS 370/Rzeszów

  • Area:102.34m2
  • Number of rooms: 5
  • Price per m2: 8 393.59zł
  • Price: 859 000zł
Show details
data

NOWE WYKOŃCZONE MIESZKANIE NIGDY DOTĄD NIE ZAMIESZKAŁE 53.21m2 , 3 pokoje, Rzeszów ul. Zelwerowicza

MS 367/Rzeszów

  • Area:53.21m2
  • Number of rooms: 3
  • Price per m2: 14 283.03zł
  • Price: 760 000zł
Show details