mieszkania (13)

data

Rzeszów Gromskiego, 2 pokoje, umeblowane

MW 379/Rzeszów

  • Powierzchnia:52m2
  • Liczba pokoi: 2
  • Cena za m2: 40.38zł
  • Cena: 2 100zł
Pokaż szczegóły
data

NOWE MIESZKANIA- RZESZÓW KRAKOWSKA

MS 372/Rzeszów

  • Powierzchnia:61.65m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Cena za m2: 8 191.4zł
  • Cena: 505 000zł
Pokaż szczegóły
data

NOWE MIESZKANIA Rzeszów-Świlcza

MS 371/Rzeszów

  • Powierzchnia:53.58m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Cena za m2: 8 846.58zł
  • Cena: 474 000zł
Pokaż szczegóły
data

NOWE WYKOŃCZONE MIESZKANIE NIGDY DOTĄD NIE ZAMIESZKAŁE 53.21m2 , 3 pokoje, Rzeszów ul. Zelwerowicza

MS 367/Rzeszów

  • Powierzchnia:53.21m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Cena za m2: 14 283.03zł
  • Cena: 760 000zł
Pokaż szczegóły
data

NOWE MIESZKANIE W BLOKU ODDANYM DO UŻYTKU 55.45m2, 3 pokoje, blok z windą, komórkami lok., garażem podziemnym

MS 366/Rzeszów

  • Powierzchnia:55.45m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Cena za m2: 11 800zł
  • Cena: 654 310zł
Pokaż szczegóły
data

NOWE MIESZKANIE W BLOKU ODDANYM DO UŻYTKU 61.55m2, 3 pokoje, blok z windą, komórkami lok., garażem podziemnym

MS 365/Rzeszów

  • Powierzchnia:61.55m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Cena za m2: 9 700zł
  • Cena: 597 035zł
Pokaż szczegóły
data

NOWE MIESZKANIE W BLOKU ODDANYM DO UŻYTKU 61.61m2, 3 pokoje, blok z windą, komórkami lok., garażem podziemnym

MS 364/Rzeszów

  • Powierzchnia:61.61m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Cena za m2: 9 200zł
  • Cena: 566 812zł
Pokaż szczegóły
data

Mieszkania 3 pokojowe z garażem, miejscem postojowym zewnętrznym i ogródkiem - Rzeszów Załęże

MS 325/Rzeszów

  • Powierzchnia:54.58m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Cena za m2: 10 875.08zł
  • Cena: 593 562zł
Pokaż szczegóły
data

NOWE MIESZKANIA OD 25.12m2 do 54.85m2 - Rzeszów ul. Sikorskiego

MS 322/Rzeszów

  • Powierzchnia:45.97m2
  • Liczba pokoi: 3
  • Cena za m2: 11 600zł
  • Cena: 533 252zł
Pokaż szczegóły
data

98M2- WYJĄTKOWE 2-POZIOMOWE MIESZKANIE, NOWOCZESNA ARCHITEKTURA , MIEJSCE POSTOJOWE

MS 307/Rzeszów

  • Powierzchnia:98m2
  • Liczba pokoi: 5
  • Cena za m2: 7 704.08zł
  • Cena: 755 000zł
Pokaż szczegóły